OTELİMİZ
#
Taş Otel 2001 yılında 130 yıllık eski bir Rum konağının aslına uygun olarak restore edilmesiyle açılan Alaçatı’nın ilk küçük otelidir.

Bu öncülük sonucunda gerek örnek alınarak, gerekse taklit edilerek şu anda Alaçatı’da sayısı 500’ü geçen otel açılmıştır!
Yıllardır değişmeden, yaz kış çalışan dinamik personelimiz sundukları hizmet kalitesi (ücretsiz konsiyerj hizmeti dahil) ile Alaçatı’da otelciliğin hala en iyi örneğini oluşturmakta. Bundan gurur duyuyoruz.

Dünya basınında, birçok kez “en iyi küçük oteller” kategorisinde en tepede yer aldık.

Yılın her mevsiminde güzel olan Alaçatı’yı daha rahat deneyimlemeniz için tüm yıl boyunca aynı kalite standardıyla hizmet veriyoruz.

#
#
Son yıllarda Alaçatı yaz aylarında çok canlı bir eğlence merkezi haline geldi. Doğal olarak eğlencenin sesi otel odalarına da sızıyor. Gece hayatından, yüksek sesli müzikten hoşlanan konuklarımıza 1 Haziran- 15 Eylül arasında beldemizi ziyaret etmelerini öneriyoruz.

Sakin, huzurlu, dinlence amaçlı bir tatil içinse Alaçatı’nın bizce en güzel zamanları olan sonbahar ve ilkbahar aylarını öneriyoruz

EKİBİMİZ

Taş Otel’in sahibesi Zeynep Öziş 18 yıllık hızlı bir pazarlama kariyerini geride bırakıp Alaçatı’ya yerleşti ve 2001 yılında Alaçatı’nın ilk oteli olan Taş Otel’i açtı. Taş Otel’de 5 kişilik genç ve güler yüzlü ekibin yanı sıra ailemizin parçası olan dört kedimiz 12 ay boyunca konuklarımızla birlikte…

#